AÇIK VE GÜVENİLİR

CSN® olarak biz söylediğimizi biz söylediğimizi yapar, yaptığımız söyleriz. İletişimimiz kendi aramızda ve çevremizde açık ve dürüsttür. Ortaya gerçekleri koyarız- hoş olmayan durumlarda bile.

İNSANA ODAKLI

CSN® bizim insanımızdır. Biz bireyi geliştiririz. CSN® içerisinde herkes tutku ve potansiyele sahiptir. Herkes etkileme gücüne sahiptir. Herkes kendisini saygın ve değerli hissetmelidir.

İŞ BİRLİĞİNE İNANAN

CSN® müşterileri, tedarikçileri ve üreticileri ile yakın ilişkiler yoluyla değer yaratır. Biz küresel girişimcilik hedefli ulusal bir şirketiz. Çeşitliliğin yenilik ve büyümeyi teşvik ettiğine inanıyoruz.

TUTKULU ve İDDİALI

CSN® da daha iyi ve hızlı çözümler yaratmak için kendimizi asla engellemeyiz. Yaptığımız her işte kaliteyi sunmanın gururunu yaşarız. Liderlik ederiz ve geleceği oluştururuz.

SÜRDÜRÜLEBİLİR

CSN® sorumluluk sahibidir ve her zamankinden daha sürdürülebilir bir biçimde kendi işini yönetir. Biz müşterilerimizin doğal kaynakları korumasına ve olumsuz iklim etkilerini azaltmasına yardımcı olacak ürün ve çözümler üretiriz. Çevremizdeki toplumda aktif rol alırız. CSN® sosyal sorumluluğu olan bir şirkettir. Biz insanımıza ve özel ihtiyaçları olan kişilere değer verir ve ilgileniriz.